Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

o czym marzycie?


MrPrzemo01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam takie pytanko do was o czym marzycie,np. w dzieciństwie,co chcielibyście mieć?

Mój mały Głodomor : Samsung r540       Mysz:  Logitech M100         Słuchawki :  Creative fatal1ty HS-800    I'd love this set.

 

 

 

Opublikowano
- miec dobrze platna prace

- wyjechac za granice do usa

- kupic fursuit wilka,tygrysa i lwa lub geparda

- milooosc

- Zwiedzic swiat

- zmienic swoja osobowosc na bardziej otwartą i mniej skrytą/mniej niesmiala

 

Narazie to chyba tylko tyle.Nic wiecej mi nie przychodzi do glowy

ie068n.jpg
Opublikowano

Chce:

- Mieć dobrze płatną prace w Anglii/USA

- Zmienić narodowość (hehe).

- Być jak Barney Stinson kappa.

- Przenieść się do anime.

Opublikowano

-Miec modelke za dziewczyne

-Duzo kasy

-Mieszkac w Japonii 

-Dobra robote za granica

-Wyjechac z Polski jak najszybciej

-Tatuaz i kolczyk

-Teraz jakis dobry laptop

- Scigacz *.*

-Admin na MPC XDDDDD

"Upadli powstaną"

Opublikowano

- Kupno moturu i to prawie każdego rodzaju: hard enduro, turystyk i scigacz 

- Znalezienie dobrej pracy

- Znalezienie dobrej dziewczyny

 

tyle 

PMK3yt4.png

Opublikowano

Zamienić się miejscami z Romanem Abramowiczem

wtedy razem z Mourinho odjebau był taki skład w Chelsea że klękajcie narody :)

a Abramowocz musiałby od nowa myśleć nad interesem żeby stać się miliarderem.. tymczasem ja dymam wszystkie kobiety z Londynu + Polki

Opublikowano

Zamienić się miejscami z Romanem Abramowiczem

wtedy razem z Mourinho odjebau był taki skład w Chelsea że klękajcie narody :)

a Abramowocz musiałby od nowa myśleć nad interesem żeby stać się miliarderem.. tymczasem ja dymam wszystkie kobiety z Londynu + Polki

ty chyba nie mylsisz, ze tworzenie zespołu jest takie proste jak w fifie?

Opublikowano

Skończysz szkołę, zdać maturę, pójść na studia.

Tylko tyle mi się marzy, kiedyś marzyłem o tym (4 lata temu) by nie stać się gimbusem, udało mi się. 

Jestem normalny :)

Opublikowano

Można by rzecz, że moje marzenia spełniły się już.

Mam żonę i dzieci, mam dobrą pracę więc co chcieć więcej?

W sumie niech zdrowie dopisuje bo reszta jest nie ważna.

819531478353821175209.gif

Opublikowano

ty chyba nie mylsisz, ze tworzenie zespołu jest takie proste jak w fifie?

haha :D

Wiem że nie jest proste ale jak widze co Cahill z Terrym odpierdalają na środku obrony to mnie nosi..

Opublikowano

Zawsze marzyłem o quadzie ;)

lel, me too.

Marzę by mieć dobrą pracę jako grafik komputerowy, zarabiać w c**j i mieć wszystko, ale jestem pierdolonym leniem.

Marzę by do tego quada mieć też jakieś moto B)

3t6EGVz.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...